Мачовете днес по тв. Мачове на живо по телевизията Пълна тв програма на футболните мачовете по телевизията за днес, утре и цялата седмица.

04:00 Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - АЕК, мач от Шампионската лигаmax-sport-3
06:00 Футбол: Италианска Серия А Милан - Ювентусmax-sport-3
08:00 Плажен футбол: Междуконтинентална купа Испания - ОАЕmax-sport-3
08:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Борнемут, мач от английската Висша лига, повторениеdiema-sport-2
09:00 Плажен футбол: Междуконтинентална купа Русия - САЩmax-sport-3
10:00 УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Манчестър Юнring-bg
10:00 Футбол: Севиля - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)film-plus
10:00 Футбол: Харинги Бъро - Уимбълдън, мач от първи кръг за Купата на Футболната асоциация, повторениеdiema-sport-2
10:00 Футбол: Шампионска лига Интер - Барселонаmax-sport-3
12:00 Футбол: Байерн ТВ Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен, мач от германската Бундеслигаmax-sport-3
12:00 УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Йънг Бойсring-bg
13:00 Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторениеdiema-sport-2
13:00 Футбол: Верея - Етър, мач от Първа професионална лига, повторениеdiema-sport
14:00 Футбол: Испанска Ла Лига "Архивите на Ла Лига"max-sport-2
14:00 Футбол: Шефилд Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажиnova-sport
14:00 УЕФА Шампионска лига: Виктория Пилзен - Реал Мадридring-bg
14:00 Футбол: Испанска Ла Лига Атлетико Мадрид - Атлетик Билбаоmax-sport-3
15:15 Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"bnt-hd
16:00 Футбол: Шампионска лига Цървена звезда - Ливърпулmax-sport-3
16:00 Футбол: Рединг - Ипсуич Таун, мач от Чемпиъншип, повторениеnova-sport
16:00 УЕФА Лига Европа: Спартак М - Рейнджърсring-bg
17:10 УЕФА Лига на нациите магазинно предаване /4 епизод/bnt-hd
17:40 Футбол: БАТЕ Борисов - Челси - среща от турнира "Лига Европа"bnt-hd
18:00 Футбол: Холандска Ередивизи Обзорmax-sport-1
18:00 УЕФА Лига Европа: Байер Л - Цюрихring-bg
18:00 Футбол: Лудогорец - Берое, мач от Първа професионална лига, повторениеdiema-sport
18:00 Футбол: Байерн ТВ Байерн Мюнхен - АЕК, мач от Шампионската лигаmax-sport-3
18:05 Футбол: Лил - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторениеnova-sport
19:30 Футбол: Испанска Ла Лига "Светът на Ла Лига"max-sport-2
20:00 УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаванеring-bg
20:00 "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2018-19), 12-и епизодdiema-sport-2
20:00 "Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 18-и епизод, директноdiema-sport
20:00 Футбол: Испанска Ла Лига Обзорmax-sport-2
20:00 Футбол: Испанска Ла Лига Севиля - Еспаньолmax-sport-3
20:30 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 1-и епизод, повторениеdiema-sport-2
20:30 Футбол: MLS, плейофи, четвъртфиналиeurosport2
21:30 Футбол: Селта /Виго/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)film-plus
21:45 Футбол: Световно първенство за девойки до 17 години в Уругвай, КНДР - Германия, директноeurosport2
22:00 Футбол: Холандска Ередивизи Обзорmax-sport-3
22:00 Футбол: ЦСКА - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторениеdiema-sport
23:00 Футбол: Италианска Серия А Обзорmax-sport-3
23:30 Футбол: Ливърпул - Фулъм, мач от английската Висша лига, повторениеdiema-sport-2
23:45 Футбол: Бетис - Милан - среща от турнира "Лига Европа"bnt-hd
Мачовете по тв програма