ТВ Програма

  • Вторник
  • Вто
06:00
Дребосъчетата (2021) - Обичаното от малки и големи шоу Дребосъчетата се завръща с нова версия, която проследява приключенията на група бебета в...
nickelodeon
06:00
Футбол: Англия - Израел, финал на европейското първенство за юноши до 19 г.
bnt-hd
07:05
Аутсайдерите Биографичен, Исторически САЩ 2008 - Това е истинската история на Джасмин Пламър (Jasmine Plummer), която на единадесетгодишна възраст е станала първата...
filmbox-extra
07:30
Футбол: Аугсбург - Фрайбург Бундеслига (2022-23) /п/
diema-sport-3
08:00
Футбол: Ботев Пловдив - ЦСКА efbet Лига (2022-23) /п/
diema-sport
08:00
Футбол: Фулъм - Ливърпул Висша лига (2022-23) /п/
diema-sport-2
09:30
Футбол: Бохум - Майнц Бундеслига (2022-23) /п/
diema-sport-3
10:00
efbet Лига: Обзор предаване за български футбол (2022-23) /п/
diema-sport
10:00
Футбол: Лион - Аячо Лига 1 на Франция (2022-23) /п/
nova-sport
10:00
УЕФА Шампионска лига
ring-bg
10:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Уулвърхямптън Уондърърс Висша лига (2022-23) /п/
diema-sport-2
11:00
Футбол: Септември - Локомотив София efbet Лига (2022-23) /п/
diema-sport
11:30
Футбол: Унион Берлин - Херта Берлин Бундеслига (2022-23) /п/
diema-sport-3
12:00
Футбол: Лил - Оксер Лига 1 на Франция (2022-23) /п/
nova-sport
12:00
УЕФА Шампионска лига
ring-bg
12:00
Футбол: Борнемут - Астън Вила Висша лига (2022-23) /п/
diema-sport-2
13:00
Футбол: Славия - Лудогорец efbet Лига (2022-23) /п/
diema-sport
13:30
Футбол: Волфсбург - Вердер Бремен Бундеслига (2022-23) /п/
diema-sport-3
14:00
Футбол: ПСМ Макасар - Кедах Дарул Аман Купа на Азиатската футболна конфедерация (2022) директно
nova-sport
14:00
УЕФА Шампионска лига
ring-bg
14:00
Футбол: Евертън - Челси Висша лига (2022-23) /п/
diema-sport-2
14:15
Футбол: Германия - Франция, среща от полуфиналите на европейското първенство за жени
bnt-hd
15:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Арда efbet Лига (2022-23) /п/
diema-sport
16:00
Висша лига: Голямото интервю предаване за английски футбол (2022-23) /п/
diema-sport-2
16:00
Футбол: Рен - Лориен Лига 1 на Франция (2022-23) /п/
nova-sport
16:00
УЕФА Шампионска лига
ring-bg
16:30
Висша лига: Обзор на кръга предаване за английски футбол (2022-23) /п/
diema-sport-2
17:00
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2022-23)
diema-sport
17:15
Футбол: Англия - Германия, финал на европейското първенство за жени
bnt-hd
17:30
Футбол: Лудогорец - Динамо Загреб Шампионска лига, трети квалификационен кръг, първи мач (2022-23) /п/
diema-sport-3
17:30
Футбол: Лестър Сити - Брентфорд Висша лига (2022-23) /п/
diema-sport-2
18:00
Футбол: Созопол - Дунав Русе Втора професионална лига (2022-23) директно
diema-sport
18:00
Футбол: Уест Бромич Албиън - Уотфорд Чемпиъншип (2022-23) /п/
nova-sport
19:30
"Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2022-23)
diema-sport-2
19:30
Неделен обзор на Бундеслигата предаване за германски футбол (2022-23) /п/
diema-sport-3
20:00
Футбол: Норич Сити - Уигън Атлетик Чемпиъншип (2022-23) /п/
nova-sport
20:00
УЕФА Шампионска лига: класическите мачове
ring-bg
20:15
"Героите на кръга" предаване за български футбол (2022-23)
diema-sport
20:30
Студио "Шампионска лига" директно
diema-sport-3
20:45
Футбол: ЦСКА 1948 - Ботев Враца efbet Лига (2022-23) /п/
diema-sport
21:00
Футбол: Динамо Загреб - Лудогорец Шампионска лига, трети квалификационен кръг, реванш (2022-23) директно
diema-sport-3
21:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Манчестър Сити Висша лига (2022-23) /п/
diema-sport-2
22:00
Втора Бундеслига: Обзор предаване за германски футбол (2022-23) /п/
nova-sport
22:30
Футбол: Ханза Рощок - Арминия Билефелд Втора Бундеслига (2022-23) /п/
nova-sport
22:45
Футбол: Спартак Варна - Хебър efbet Лига (2022-23) /п/
diema-sport
22:55
Студио "Шампионска лига" директно
diema-sport-3
23:00
Лига 1: Обзор на кръга предаване за френски футбол (2022-23) /п/
diema-sport-2
23:30
Втора Бундеслига: Обзор предаване за германски футбол (2022-23)
diema-sport-3